Заступниця голови студентсько-курсантського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, секретар Студентської ради при голові Сумської обласної військової адміністрації студентка 3 курсу за спеціальністю «Право» Аль Хататнех Месун виступила спікером навчальної сесії обласної школи «Лідер», організатором якої є обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Сумської обласної ради.
Учасниками онлайн-сесії стали голови та члени учнівського самоврядування, ради старшокласників закладів загальної середньої, позашкільної освіти міських, селищних, сільських громад. Тема засідання «Учнівське самоврядування: незалежність чи підпорядкованість».
У своєму виступі студентка філії розповіла учасникам заходу про нормативно-правову базу, згідно якої діє учнівське самоврядування в закладах освіти та поділилася досвідом участі у студентському самоврядуванні.
Під час сесії були обговорені актуальні питання сьогодення: волонтерська робота під час воєнного стану; інструменти збереження психологічного здоров’я учнівської молоді у воєнний час; учнівське та студентське самоврядування.

Сумська філія ХНУВС