Курсанти 1 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом старшої викладачки кафедри іноземних мов факультету № 4 Наталії Горбач підготували та провели дискусію «Відбудова України після війни». Вони засудили повномасштабне вторгнення Росії до України, проаналізували людські втрати на фронті та серед мирного населення, включаючи дітей, звернули увагу на завдані державі величезні економічні збитки, руйнування інфраструктури, заподіяну шкоду довкіллю, психологічні, емоційні травми та багато іншого. Попереду – складний шлях відновлення країни та питання, її відбудови після війни, а також, що потрібно робити вже зараз. Зважаючи на аналогічний світовий досвід учасники заходу зробили висновок, що планування та підготовка відновлення України сьогодні, забезпечить успіх держави у майбутньому.