Доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 ХНУВС Тихін Шевченко взяв участь у онлайн-семінарі на тему «Латвійська система планування безпеки», спікером якого виступив аташе з питань оборони Латвії у Великобританії, радник зі стійкості Віталій Ракстінс. Під час семінару обговорювалися питання цивільної безпеки, аналізу загроз та їх ліквідації. Також розглядалися питання планування оборони держави та сучасний досвід Латвії, сьогоднішній стан її законодавства у сфері безпеки. Окремо було приділено увагу роботі Кабінету міністрів Латвійської республіки із кризового менеджменту та аналізувався Латвійський досвід реагування на різного типу загрози, зокрема – гібридні.