Відбулася зустріч голови Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ Віталія Найди з активними студентами та курсантами Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС. Захід був організований за сприяння відповідальної з гендерних питань Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС кандидатки економічних наук Марини Петченко.

Під час заходу були обговорені актуальні можливості у сфері науки, неформальної освіти та творчості, а саме – конкурси, міжнародні програми, стажування, до яких зможуть у подальшому долучитися здобувачі освіти КЛК ХНУВС. Присутні також обговорили окремі організаційні питання подальшої співпраці в рамках Школи наукового лідерства університету, взаємного інформування про актуальні можливості та напрями майбутньої роботи.