250 курсантів закладів вищої освіти системи МВС України долучилися до проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Захід-2023», започаткованої МВС України. Серед них і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони нестимуть службу на Буковині, забезпечуючи в умовах воєнного стану публічну безпеку та порядок. Курсанти також допомагатимуть працівникам поліції та прикордонникам протидіяти спробам незаконного перетину державного кордону.

Перед початком виконання службових обов’язків зі старшокурсниками провели інструктаж тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Віктор Нечитайло, начальник 31-го Чернівецького прикордонного загону Микола Романчук та проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник. Вони наголосили на неухильному дотриманні службової дисципліни, законності та заходів безпеки.

за матеріалами ВК поліції Чернівецької області