У Харківському національному університеті внутрішніх справ у межах проведення 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху з курсантами факультету № 3 проведено додаткові заняття з надання першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП. Їх провели доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Микола Боровик та доцент цієї ж кафедри Владислав Колісніченко.

Під час заняття курсантів ознайомили з нормативними правовими актами, що регулюють питання надання домедичної допомоги постраждалим під час ДТП, вивчили вміст медичної автомобільної аптечки, відпрацювали порядок дій особи, що надає домедичну допомогу постраждалому з різними ознаками життєдіяльності, способи її переміщення із транспортного засобу.