На факультеті № 6 в режимі онлайн відбулось обговорення освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 08 «Право», спеціальності 081 «Право» (Правозастосування) Law (Legal Enforcement) та навчального плану. У заході взяли участь  науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 та кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4, здобувачі вищої освіти та інші зацікавлені особи.

З урахуванням наданих пропозицій було розроблено проєкт змін до освітньо-професійної програми та навчального плану, які спрямовані на їх подальше вдосконалення з метою реалізації відповідного державного стандарту вищої освіти та забезпечення якісної підготовки майбутніх спеціалістів.