Відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками ліцею № 30 м. Вінниця, яку провели доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний та фахівчиня відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олександра Рябко.
Під час заходу представники університету розповіли про Харківський національний університет внутрішніх справ та особливості вступу та навчання у 2023 році за державним замовленням. Особливу увагу приділили спеціальності «Психологія». Також за допомогою слайдів ліцеїсти дізналися як знайти та заповнити онлайн-анкету кандидата на навчання на порталі osvita.np.gov.ua для кандидатів на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, яка наразі ще відкрита для заповнення. Наприкінці зустрічі старшокласники отримали відповіді на всі свої запитання та дізналися про перспективи подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС у практичних підрозділах Національної поліції України.