Для здобувачів вищої освіти факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ, які базуються у м. Вінниця, відділом соціально-гуманітарної роботи організовано відвідування театральної вистави «Маруся Чурай» у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Садовського.

Ця вистава створена за відомим історичним романом у віршах визначної української поетеси Ліни Костенко. На сьогодні «Маруся Чурай» – один із вершинних творів української літератури, своєрідна барвиста енциклопедія представників українського народу XVII ст.

У молоді цей твір безумовно знаходить глибокий відгук. Висока драма любові вирує на тлі епічних історичних змагань, де доля легендарної Марусі Чурай тісно переплетена з долею України. Цей твір примушує глибоко подивитися в свою душу і зрозуміти, чи є там справжні почуття: кохання, вірність, мужність та патріотизм.