Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська пройшла онлайн-курс «Навчальний курс із безпеки життя», розроблений ГО Асоціації саперів України за фінансової підтримки Державного департаменту США та Посольства США в Україні та за результатами успішного тестування отримала сертифікат. Інформація щодо дій під час повітряної тривоги, раптових обстрілів закладів освіти, а також ризиків, пов’язаних із мінами та вибухонебезпечними предметами, невідкладної допомоги потерпілим, правил безпечної поведінки в зоні бойових дій є надзвичайно актуальною в умовах війни в Україні.

Отримані знання допоможуть у викладанні дисциплін та проведенні кураторських виховних годин.

Сумська філія ХНУВС