Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко взяв участь в онлайн-лекції на тему «Застосування юридичних позицій Конституційного Суду України при розгляді кримінальних проваджень (судді Конституційного Суду України)», організованій Конституційним Судом України.

Модератором заходу виступила чинна суддя Конституційного Суду України Галина Юровська. Учасники обговорили актуальні питання та особливості застосування юридичних позицій Конституційного Суду України при розгляді кримінальних проваджень (судді Конституційного Суду України). Під час лекції було детально висвітлено правову позицію Конституційного Суду України щодо порушеної тематики, обґрунтовано необхідність удосконалення та оновлення чинного кримінального законодавства і приведення його у відповідність до положень Основного Закону України.