Керівниця юридичної клініки «Правова допомога» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Василенко стала учасницею зимового форуму юридичних клінік. Захід об’єднав понад 50 клініцистів, які долучилися до розмови про розвиток юридичного клінічного руху та роль Асоціації юридичних клінік України у ньому. На форумі йшлося про проєкт АЮКУ «Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану», що реалізується за підтримки Програма USAID «Справедливість для всіх» – USAID Justice for All Activity, спрямований на посилення спроможності юридичних клінік; про розширення кола українських та іноземних партнерів, які надавали експертну підтримку, долучалися до проведення навчальних заходів та студентських конкурсів Асоціації, цікавилися нашими напрацюваннями та досягненнями та були відкритими до співпраці; мережу юридичних клінік та активності АЮКУ впродовж року; плани на наступний рік.

Попереду у членів Асоціації юридичних клінік України чимало проєктів та активностей, мережування та співпраці.

Сумська філія ХНУВС