Для магістрів-психологів першого року навчання факультету № 6 доцентка кафедри соціології та психології Катерина Маннапова організувала та провела бінарне заняття за участі випускника кафедри соціології та психології, практичного психолога комунального закладу «Харківський ліцей № 78 Харківської міської ради» Павла Чекурова. Він розповів про особливості роботи психолога в закладах освіти, а саме – у ліцеї, про напрями роботи практичного психолога, типові запити та особливості роботи з ними, розглянув специфіку ведення звітної документації. Слухачі магістратури зазначили, що такі зустрічі з практичними спеціалістами заглиблюють їх розуміння професії та специфіку роботи психолога у різних галузях.