Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 3 Григорій Джагупов та фахівець цього ж факультету Григорій Лисяк разом із помічником ректора Віктором Слишем провели онлайн-зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти м. Ічня Чернігівської області. У заході взяла участь старша інспекторка сектору кадрового забезпечення Прилуцького районного відділу поліції ГУНП у Чернігівській області капітан поліції Олеся Чигрин.

Представники університету ознайомили випускників шкіл з умовами вступу та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України в Харківському національному університеті внутрішніх справ, надали відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів щодо особливостей вступу в 2024 році та розповіли про факультети та спеціальності.