Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Лариса Сазанова пройшла «Практичний тренінг з ефективної підготовки учнів до частини «”Англійська мова” Національного мультимедийного тесту» та «Швидке планування ефективних (офлайн) уроків у початковій школі: чек-лист вчителя» від ТОВ «Dinternal Education». Учасники ознайомились із інструментами викладача для проведення ефективних занять офлайн, складанням власного чек-листа для швидкого планування уроку та з дієвим алгоритмом виконання усіх типів завдань тесту «Читання» та «Використання мови». Вони навчилися користуватися інструментами викладача для планування і проведення офлайн-заняття, складати план заняття з огляду етапів, перебігу, висновків, аналізувати складнощі, які виникають під час виконанні тесту в онлайн-форматі, ефективно розподіляти час на іспиті та розвивати відповідальність за власну екзаменаційну підготовку та автономність у навчанні.