Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Кочина в межах проєкту «A Way to Europe» провела захід англійською мовою до Дня вишиванки. Це свято покликане зберігати національні традиції та культуру через популяризацію одного з найвідоміших символів українського національного костюма – вишиванки.

Курсанти факультетів № 1 та № 4, які приїхали з різних регіонів України навчатися в Харківському національному університеті внутрішніх справ, поділилися традиціями свята з іноземцями під час онлайн-зв’язку. Молодь довела, що ця дата об’єднує націю, прославляє українську культуру, виховує любов до національних символів і руйнує багато міфів російської пропаганди. Запрошені гості – представники інших країн – розповіли, що це свято важливе не лише для українців, які живуть в Україні, а й для тих, хто знаходиться за кордоном, тому що до Дня вишиванки долучаються люди з понад ста країн світу на всіх континентах.