Кураторка, доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Кирєєва провела кураторську годину зі студентами, приурочену 28-й річниці прийняття Основного Закону України. Вона акцентувала увагу на важливості знань норм Конституції як фундаментальної основи всієї правової системи України, захисті своїх прав і свобод, виконанні конституційних обов’язків.

Разом із студентами кураторка обговорила онлайн-анкетування Державної служби якості освіти України щодо проведення моніторингового дослідження базових аспектів організації освітнього процесу (якості, безпеки та ресурсів) в умовах воєнного стану. Наприкінці заходу було розглянуло низку важливих питань, серед яких навчальна успішність студентів, складання іспитів, вступ до магістратури тощо.