У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Кубок ректора з тактичного пейнтболу, присвячений Дню Конституції України. У ньому взяли участь збірні команди усіх факультетів університету, а також команда відділення початкової підготовки. Суддівство здійснювали представники Харківської обласної федерації розвитку спортивного пейнтболу. За результатами змагань місця розподілились таким чином: І місце посів факультет № 6, ІІ місце – факультет № 1, ІІІ місце – факультет № 2, IV місце – центр післядипломної освіти, V місце – факультет № 4 і VІ місце – факультет № 3.

Нагороди – перехідний Кубок, дипломи та медалі – вручив перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець.