Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором навчального закладу генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком, першим проректором підполковником поліції Дмитром Швецем, академіком Національної академії правових наук України Олександром Бандуркою та іншими взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави з нагоди 74-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників.

Працівники, курсанти, студенти навчального закладу разом з усіма присутніми вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Урочистим маршем пройшли парадні розрахунки підрозділів Харківського гарнізону, серед них і представники навчального закладу – прапороносна група, карабінери, підрозділ курсантів, а також ансамбль барабанщиць.