У Харкові відбувся III Молодіжний форум «Харків – для молоді – молодь для Харкова». Мета форуму – створити платформу взаємодії між молоддю та містом для спільної реалізації проектів, спрямованих на розвиток міста Харкова.

Активними учасника форуму стали представники курсантського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ. Зокрема вони взяли участь у роботі круглих столів: «Бізнес. IT. Працевлаштування», «Арт і культура», «Суспільство. Соціальні проекти. Молодіжна політика», «Харків – спортивна столиця», «Наука і освіта» та «Медіа-комунікації. Instagram. YouTube».

Результатом участі курсантів університету у форумі стало не тільки включення в молодіжне життя нашого міста, а й встановлення ділових контактів із представниками інших ВНЗ та органами молодіжного самоврядування міста.