У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди Міжнародного дня студента відбулися святкові урочистості. З вітальним словом до молоді звернувся директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш. Він наголосив, що саме зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків і стверджень, досягнень у науці, мистецтві, культурі та в спорті, формується українська національна еліта. Він вручив грамоти кращим студентам за активну участь у науковому, громадському, культурному та спортивному житті навчального закладу.

Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий студент філії – 2017» у номінаціях: «Наукова діяльність» – Шутько Владислава (2 курс); «Навчальна діяльність» – Чмироква Неля (4 курс); «Волонтерська діяльність» – Яцура Ярослав (4 курс); «Громадська діяльність» – Бугай Юлія (4 курс); «Творча діяльність» – Шинкаренко Олександр (3 курс); «Спортивна діяльність» – Штепа Єгор (3 курс); «Комплексна характеристика» – Байстрюченко Анастасія (4 курс).

Після нагородження кращих студентів розпочалися виступи команд Клубу веселих та кмітливих: «Лакшері» капітан Володимир Фаєвський (1 курс, 1 група); «П’ять  з половиною» капітан Карина Дворядкіна (1 курс 3 група); «Слуги народу» капітан Артем Івженко (1 курс «Правоохоронна діяльність»); «Село і люди» капітан Ярослав Рокіта (2 курс), «Плагіат» капітан Владислав Волошин (4 курсу).

Свої виступи команди готували за темою «Що маємо – не цінуємо, коли втратимо – сумуємо» у конкурсах: «Візитна картка», «СТЕМ», «Розминка» та «Конкурс однієї пісні».

За результатами гри перемогу та Кубок філії здобула команда 4 курсу «Плагіат».

Сумська філія ХНУВС