Харківський національний  університет внутрішніх справ взяв участь у заході «Ніч науки», який втретє відбувся у нашому місті в рамках тижня Німеччини в Україні. Цього року його учасниками стали 15 вишів Харкова, а також Харківський планетарій ім.  Ю. О. Гагаріна, культурно-просвітницький центр «Дім Нюрнберга», учні 65 загальноосвітніх шкіл міста.

Програмою заходу було передбачено знайомство відвідувачів із напрямами підготовки університету, продемонстровано фільм про навчальний заклад, проведено екскурсію.

Зазначимо, що університет не обмежився лише проведенням власної культурної програми, але й надав допомогу організаторам цього заходу. Так,  волонтери-студенти факультету права та масових комунікацій забезпечували проведення просвітницьких та розважальних заходів у Харківському планетарії.