Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі «Як правильно розрахувати відпускні та лікарняні після карантину», організованому Цифровим видавництвом MCFR та Вищою школою Головбуха та отримала відповідний сертифікат. Спікером вебінару стали Ірина Петрусенко – експерт MCFR Головбух.

Карантин вніс корективи у звичне життя. Поступово люди повертаються до нормального режиму, проте карантинний період дасть взнаки під час розрахунку середньої зарплати для оплати відпусток і листків непрацездатності. Тому під час вебінару розглядалися актуальні питання: чи вплине на суму відпускних відпустка за свій рахунок; як розрахувати відпускні після простою; скільки платити, якщо простій збігся із днями непрацездатності; як оплатити лікарняні після простою та відпустки за свій рахунок тощо. Вебінар надав багато корисного матеріалу, який  буде використаний під час викладання навчальної дисципліни «Трудове право».