Курсанти факультету № 1 активно беруть участь у проведенні профорієнтаційних заходів. Курсанти 4 курсу Олександр Мариняк, Олександра Самойлова, Вікторія Мяснянкіна, Володимир Погребняк, Юлія Воробйова, Катерина Олексюк, Інна Водяницька, Катерина Бороденко, Яна Міркевич відвідали низку загальноосвітніх навчальних закладів у різних областях України та провели профорієнтаційні бесіди з випускниками та керівництвом навчальних закладів з дотриманням карантинних вимог. Серед них – Хмельницьке навчально-виховне об’єднання № 28 Хмельницької області, Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, КДЮСША № 2 м. Сєверодонецьк Луганської області, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Чернігівської області, Вербська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської області, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка СМР та Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Сумської області, Селещинський ліцей Полтавської області.

Курсанти розповіли про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про порядок вступу до поліцейського вишу та подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Вони надали інформаційні матеріали про університет.