В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися курси первинної професійної підготовки поліцейських за спеціалізацією «Поліція особливого призначення» (кваліфікація «Поліцейський підрозділів особливого призначення»). На навчання прибули поліцейські полків поліції особливого призначення № 1 та № 2 ГУНП в м. Києві у кількості 30 осіб. Також за спеціалізацією «Кримінальна поліція» (кваліфікація «оперуповноважений») розпочали первинну професійну підготовку 30 співробітників Департаменту оперативної служби. навчання триватиме до 28 липня 2021 року.

Із слухачами первинної професійної підготовки зустрівся проректор університету полковник поліції Сергій Бортник. У своїй промові Сергій Миколайович націлив слухачів на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни, правил внутрішнього розпорядку та протиепідемічних заходів.