Відбулася онлайн-зустріч представників факультету № 3 з майбутніми вступниками щодо особливостей навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2021 році. У заході взяли участь помічник ректора Віктор Слиш, декан факультету майор поліції Анатолій Колотік, представники структурних підрозділів, а також випускники факультету № 3, які сьогодні працюють на керівних посадах у підрозділах Національної поліції Харківської, Сумської, Луганської та Полтавської областей.

Обговорювалися питання щодо умов вступу, особливостей навчання та подальшого працевлаштування випускників після закінчення університету. В онлайн-спілкуванні, що відбувалося на платформі ZOOM, взяли участь понад 80 локацій – старшокласники, батьки, вчителі з різних областей України. Майбутніх абітурієнтів цікавили питання щодо порядку подачі онлайн-заяв, вимоги до стану здоров’я, нормативи з фізичної підготовки, з яких предметів необхідно складати ЗНО на ту чи іншу спеціальність. Ставилися запитання й щодо можливості стати студентом вишу й навчатися за контрактом на факультеті № 6. На всі запитання учасники онлайн-зустрічі отримали вичерпні відповіді. Декан факультету № 3 Анатолій Колотік запросив усіх, хто бажає отримати якісну освіту, вступати до Харківського національного університету внутрішніх справ й уже сьогодні подавати заяви, щоб оформити необхідний пакет документів, пройти спецперевірки, медичну комісію і вже у квітні готуватися до здачі ЗНО та вступних іспитів.