Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат педагогічних наук Валентина Кочина провела онлайн засідання наукового гуртка на платформі ZOOM, в якому брали участь курсанти першого курсу факультету № 1.

Тема обговорення – «Написання тез англійською мовою на наукову конференцію». Під час спілкування були визначені не тільки основні вимоги та правила оформлення тез на наукову конференцію, а й підкреслена необхідність якості роботи та запобігання академічного плагіату.

Курсанти одностайно погодилися, що навіть актуальна та грамотно написана стаття не матиме успіху, якщо оратор невпевнений у собі та не володіє секретами виступу перед аудиторією.