З метою підвищення рівня правових знань та набуття студентами практичних навичок доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 ХНУВС Євгенія Ананьєва разом із суддею Третейського суду при Федерації роботодавців України, доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Андрієм Денисовим провели для студентів бінарне заняття на тему «Третейський суд: матеріальні та процесуальні питання роботи».

Під час зустрічі особливу увагу було приділено історії розвитку третейських судів і процесуальним питанням їх роботи в Україні, проблематиці оспорювання та виконання рішень, суб'єктному складу третейського процесу та основним нормативно-правовим документам, що регулюють відносини, пов'язані з діяльністю третейських судів в Україні. Андрій Денисов поділився власним досвідом роботи у Третейському суді при Федерації роботодавців України та відповів на запитання студентів.