Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Кравченко, Марина Петченко, Наталія Довбиш, Петро Хоруженко, Карина Миргородська, Костянтин Костевич провели профорієнтаційну роботу для школярів 9–11 класів Новопразької ОТГ Олександрійського району Кіровоградської області.

Представники КЛК ХНУВС відвідали чотири школи: Новопразький навчально-виховний комплекс, Новопразьке навчально-виховне об`єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – позашкільний центр», Новопразьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та Шарівський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про спеціальності, які можна отримати, про перспективи працевлаштування, побут і харчування, освітні та наукові заходи, досягнення вишу, культурно-виховне життя здобувачів освіти, а також про місто та гармонійну атмосферу навчального середовища коледжу. На всі поставлені запитання було надано вичерпні відповіді.

КЛК ХНУВС