Науково-педагогічний склад кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 пройшов онлайн-курс «Боротьба з корупцією» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Онлайн курс розроблено та створено Центром Протидії Корупції для міждисциплінарного науково-дослідного центру Anti-Corruption Research and Education Centre при Києво-Могилянській академії та для платформи масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» за фінансової підтримки Фонду «Відродження», Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та USAID | проекту Pact Uniter.

Під час проходження курсу його слухачі ознайомилися з базовими поняттями та визначеннями, якими описують корупцію в світі, дізналися про негативний вплив корупції на процеси державотворення, отримали систему базових знань та прикладних навичок ефективного запобігання та протидії корупції.