Кафедрою соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено онлайн-засідання наукового гуртка з використанням платформи ZOOM. Тема засідання – «Підсумки наукових досліджень студентів у 2020–2021 навчальному році». У засіданні наукового гуртка взяли участь студенти та викладачі кафедри соціології та психології. Відкриваючи засідання, Олена Шахова – керівник наукового гуртка доцент кафедри, наголосила, що метою роботи наукового гуртка є не лише формування у студентів первинних систематизованих навичок науково-дослідної роботи, але й розвиток soft skills у форматі онлайн.

Під час засідання було заслухано й обговорено доповіді студентів на актуальні теми: «Детермінанти формування, прояви та профілактика девіантної поведінки підлітків» студентки Анни Гребенюк, «Неусвідомлювані механізми свідомих дій» студентки Людмили Чернухи. Студенти та викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні доповідей.